OSTATNÍ

DIPLOMY za Letní Bleskovku

9. července 2015 v 10:53 | ©Sidney
Ahoj,
konečně jsem se k tomu dohrabala a udělala diplomy :). Tak tady jsou a snad se budou líbít!


☀ Letní BLESKOVKA ☀

5. července 2015 v 13:04 | ©Sidney

Ahoj všichni :-)
Dneska je tu první letní bleskovka.
!Beru první 3!

1. Jsi v létě u koní nebo raději cestuješ?
2. Jedete na dovolenou? Pokud ano, kam?
3. Jedeš na nějaký tábor?
4. Jedeš na koňský tábor?
5. Koupeš se doma v bazéně nebo chodíš na koupaliště?
6. Jakým způsobem nejraději cestuješ? (autem, letadlem,...)
7. Máš léto přeplněné pestrým programem nebo se v létě "nudíš"?
8. Jaké jsou tvoje oblíbené letní dezerty?
9. Na co se v létě nejvíc těšíš?
10. Užij si zbytek léta a zatím pa :-)

Vaše SIDNEY

LÉTO

1. července 2015 v 9:39 | ©Sidney
Ahoj!
Pod pojmem léto si asi každý představí prázdniny.
Já mám prázdniny extrémně zabrané nějakým programem, který mi jaksi ustanovili rodiče. Nutí mě např. na volejbalový camp, na kterém jsem byla minulý rok a opravdu na to nemám. Je to hrozně fyzicky náročné. A to opravdu HODNĚ.

Ale zase se těším na koňský tíbor nebo na dovolenou. Radši bych se v létě nudila, než abych v létě dělala věci které MUSÍM! -.-

Fakt se mi tam nechce.. Tak ale, snad ty prázdniny budou aspoň trochu dobrý.. :)

Letní wishlist ☀

28. června 2015 v 12:34 | ©Sidney
Ahoj všichni!
Dnešní článek bude takový zvláštní.. Prouzdila jsem po internetu a hledala nějaké letní téma článků a tak a narazila jsem na Letní "essentials" nebo "wishlisty" atd. No a zaujalo mě to hlavně proto, že všechno to bylo zaměřené na módu a líčidla, což mě je upřímě úplně jedno :D. Přišlo mi originální to udělat, akorát na jiné téma a to co bych si chtěla pořídit na léto ke koním a Eli. Tak se na to můžeme vrhnout :D


1. Bílé rajtky - potřebuji je hlavně kvůli závodům, na které se v létě chystám. Ale o tom už jsem vám psala :). A taky kvůli létu samotnému. Mám dvoje černé a z vlastních zkušeností vám můžu říct, že už se v nich v létě opravdu pařit nechci. Ty jedny mám nové (asi 3 měsíce) a nevšimla jsem si že jsou zateplené - což už je druhý důvod proč chci nové rajtky. No a ty druhý.. No, jsou mi malý :D Takže až přijede v létě sestřenka, tak ji je dám (budou mi chybět, v nich začal můj jezdecký život :D :D). A kdo neví, tak černá přitahuje teplo ze slunce, takže taky boží :D!

2. Sandálky - ty botky, co vidíte na obrázku, prostě musím mít! Podle mě v létě ke koním budou úplně suprový! Bude se v nich i skvěle jezdit na vyjížďky nebo když jen budu u koní někde pobíhat. Prostě podle mě úžasný boty. Když jsem byla malá, chodila jsem v létě jen v nich.

3. Nová helma - Jelikož ta moje vypadá na mě jako bych měla dvě hlavy už potřebuji novou. Tuhle asi někomu prodám a za ty peníze si koupím novou. Chtěla bych takovou tu plošší klidně i s nějakým květovaným potiskem :).

4. Komoda na věci od koní - Na tohle jsem přišla už v zimě, že to všechno nemusím skladovat v té odporné tašce, do které se to tak tak vleze. Podle mě je to super nápad. Můžu tam mít všechno. A moc se mi líbí ta co je na obrázku. Je z Ikei a má styl jakoby přímo na koňské věci :D. Takže tuhle komodu bych opravdu ocenila :D.

5. Cestovní miska - Jelikož budeme s Eli v létě cestovat, nechci tahat ty její maxi nerezové misky, ale zase nechci aby jedla ze sáčku. Misku co je na obrázku jsem našla na spokojenýpes.cz za skvělou cenu, takže to Eli nejspíš objednám. Máme z tama i cestovní láhev na vodu - odkaz. (Miska zde)

6. Balzám na tlapky - Nedávno jsem si prohlížela Eli a všimla jsem si, že má hrozně hrubé packy a nemusí jí to být příjemné. Opět jsem na na tom webu našla tuhle mast, která by ji mohla pomoct. Také za skvělou cenu! - odkaz.

7. Ušní péče - Eli se hrozně špiní uši po krátké době a navíc se ji nelíbí jak ji čistím uši a já u toho kolikrát stratím nervy. Nekdy se ji do uší dostane voda a to pak i kňučí, takže jsem se s tím rozhodla přestat a pořídím ji tyhle kapky, které jsem našla opět na tom e-shopu :). - odkaz.

Vaše SIDNEY

Vysvědčení a vše kolem toho

22. června 2015 v 18:40 | ©Sidney

Ahoj!

Takže, jak asi (určitě) víte, za pár dní je vysvědčení a jsem nadšená. Ze čtyř trojek, co mi v půlce pololetí vycházeli, jsem udělala jednu trojku. Jo, sama nechápu jak...
Každopádně jsem na vrcholu stresu a nechápu, že už mám tenhle školní rok za sebou !
Ale na druhou stranu jsem ráda, že jsou konečně prázdniny, ale zase, na další stranu, bych brečela...

Odchází mi spolužák, kterého jsem měla ráda (teď nemyslím jako že bych ho milovala a bla bla bla..). Mám ho ráda vlastně pořád - jako kamaráda.
Neskutečně mě překvapilo, jak si rozumíme. A teď? Naprosto mě zdrtilo, když mi řekl, že na rok odlétá do Anglie a pak zůstává na celý život (myslím tím do 18 :D ) v Praze.

Netušila jsem, co mám dělat. Ve třídě už nebude taková sranda, jako byla. A taky bude třída plná debilů, kteří si myslí o sobě, jací jsou machři, když holku plesknout přes prdel..

Taky máte takovou třídu?
Nejhorší na tom je, že jsou tam úchylný i holky, teda kromě dvou. Tím myslím mě a mojí kamarádku. Fakt nevím jak přežiju dalších skoro 7 let s úchylama, se kterýma se budu stýkat téměř každý den.. Fakt nevím...

Vaše SIDNEY

Nová životní šance.

9. června 2015 v 20:27 | ©Sidney

Ahoj,

nemůžu si pomoct, ale pořád musím psát informační články. Fakt nevím proč, ale prostě se potřebuji vypsat.
Asi před týdnem jsem si začala žít tak, jak se vždy chtěla. Asi to bude znít divně a budete si myslet že jsem blázen, ale je to tak. Nikdy ale fakt nikdy by mě nenapadlo (ani ve snu), že budu tam, kde jsem.
A nejúžasnější na tom je, že se to týká koní.

Jak to teď dál bude?

22. května 2015 v 18:24 | ©Sidney

Ahoj všichni,

jak jste si mohli všimnout, na blogu téměř hodně dlouho nebyl článek. Je to z toho důvodu, že mi vycházejí špatné známky a já musím projevit zájem o učení, aby mi za 1) zůstal můj milovaný mobil a za 2) abych mohla v létě ke koním. Ano, momentálně žiji v podmínkách a každý den se čím dál tím více bojím 30. června.

TAG - 15+1 náhodných věcí o mě?!

7. května 2015 v 19:02 | ©Sidney

Ahoj :),
tento článek se netýká ani koní, ani Ellie, ale jednoho tagu, který jsem se rozhodla udělat, protože nikde o sobě nic moc nepíšu :D. Tak tedy, jdeme na to :D

✩ Jsem zpět a novinky! ✩

6. dubna 2015 v 17:03 | ©Sidney
Ahoj!
Takže jsem zpátky a semnou i moje články! Takže teď můžete čekat články :)!

  • Je nový design který jsem dělala na rychlo, takže není zrovna 2x pěknej :/ ale brzo bude jinači ;). Tenhle je takový "rotáhlejší". Snad se dá na něho aspoň trochu dívat... a chvilku to tady přežijete :D
  • Za týden jdu s Elie poprvé na cvičák, tak bych chtěla udělat něco jako deníček z cvičáku, no, ještě to promyslím :D ale na toto se můžete těšit! :D
To je všechno tak zatím :)

Vaše Sidney!

Proč?

2. března 2015 v 19:50 | ©Sidney
Ahoj :)...

Ano, vím, dlouho jsem nepřidávala :/. Není to z důvodu že se mi nechtělo... Ale nemám čas :'(.
Blog se pozastaví, ale slibuji že se na něho brzy vrátím ;). O jarních prázdninách čekejte nějaké články :). Teď
prostě není čas :'(. Snažím se učit hodně do školy, protože toho je fakt hodně :'(.

Vaše SIDNEY

P.S.: Bude nový design :)

Zkušenosti.

1. února 2015 v 13:45 | ©Sidney
Ahoj...

Omlouvám se že jsem teď v lednu vůbec nepřidávala články, ale jak víte, bylo vysvědčení a já se fakt hodně musela učit na pololetky a různý testy a byl to fakt chaos a já na blog prostě neměla čas :(. Jediné co jsem dělala na notebooku byly pezentace a ani mě nenapadlo přidat článek na blog, protože to byl fakt fofr ... :'(
Jezdila jsem každý čtvrtek na koně :) Byla jsem asi milionkrát na vyjížďce a jednou i bez sedla :). Bylo to úchvatný :) prostě si jen tak cválat bez sedla po poli... aaaa :D.
A pak jsem ještě skákala a musím říct, na to že byl Bery parkurák, bylo to strašný :D. Asi půl hodiny jsem ho tam při každým kroku mlátit bičíkem aby se vůbec rozpohyboval ale pak pekně cválal a skákal :3.

Jinak už je to lepší a články budou tak 3x - 4x týdně :).

Vaše SIDNEY

Vyhlášení 1. soutěže

18. prosince 2014 v 19:53 | ©Sidney

A - HANIF

Vánoční soutěž č.1

16. prosince 2014 v 19:17 | ©Sidney

Vyber si jeden obrázek a napiš jeho písmeno do komentáře. Za každým obrázkem se skrývá
grafická cena :). Do komentáře připiš ještě e-mail, abych ti mohla ceny poslat :).

Vaše SIDNEY

Proč? Protože.

11. prosince 2014 v 16:41 | ©Sidney
Ahoj,
takže. Možná víte, že jsem mluvila o soukromáku a ježdění a starání se celkově o koně... Vyšlo to :D. No, tak trochu ne...

Dneska jsem jela ze školy normálně domů autobusem a když jsem vystupovala, stály tam dvě namalovaný, nafintěný a hezky oblečený holky, který nikdy k nám na vesnici nejeli. No, mávla jsem nad tím rukou...

Když vystupovaly, byly úplně zmatený. Už jsem byla u našeho domu když v tom:
"Holčičko, nevíš kdo tady má koně?"
Ukázala jsem jen na zelenej barák a šla domů. Asi po hodině jsem šla s Elinkou ven a šla jsem přes pastvinu koní o který se starám... Slyšela jsem smích, tak jsem tam přiklusala a schovala se za keř. Ty holky tam jezdily a "bičovaly" koně... Dovoluju ssi říct, že je "týraly"... Málem jsem se tam robrečela. Ty holky nemají srdce... :'(.
Odtáhla jsem Elinu pryč a šla domů.

Jestli tam budou jezdit, ty koně zkazí, a ještě s toho budou mít pr***. Hrozně ráda bych jim nco řekla, že těm koním ubližujou. Mimochodem, jezdily na poníkovi, kterej má asi 115 cm v kohoutku. Ty holky váží okolo 50 kilo. Je jim tak 16..?

Vaše SIDNEY

15 days Challange - 7.den - Pohled ostatních na můj zájem - koně

3. prosince 2014 v 17:09 | ©Sidney

7.den

Ahoj!
Do třídy se mnou chodí jen jedna holka, která má ráda koně. Jezdí mimochodem do Zlámanky :). Potom samozřejmě moje nejlepší kámoška, ale s tou se nevídám moc často. No a potom holky z Těšánek. Ale ty nejlepší jsou: Betka, Áďa a Lucka. Hlavně Lucka. Je s ní neuvěřitelná sranda!
Jinak, rodina... Mojí mamku koně vůbec nezajímají, smrdí ji a bojí se jich. Takže po mamce fakt nejsem :). Taťka se o ně nezajímá, ale nevadí mu, babička je úplně mimo a děda koně miluje! Když byl mladší, měl dva koně a jezdil na nich. Byli to Shirští koně a jmenovali se Šárka Šanda. Boužel jsem je neviděla. Děda by chtěl dalšího, ale nějak se k tomu nemůže dokopat :). Takže jo, jsem po dědovi.
Co se týče spolužáků a dalších kamarádu, no, ti ani neví že jezdím :/.

Vaše SIDNEY

Prosinec ♥

2. prosince 2014 v 20:01 | ©Sidney

Ahoj!
Jojo, za chvíli budou VÁNOCÉ! A stím ji nekonečno Vánočních článků!
Jinak, tento článek není o Vánocích, ale o prosinci!

15 days Challange - 6.den - Můj blogový život

27. listopadu 2014 v 16:57 | ©Sidney

6.den

Bloguju už od šesti let, což je těch pár let dozadu (ne není mi deset). Začala jsem s Hannou Montanou no a potom s Ewou Farnou, zvířátka Littles Pets Shop, Hannah Montana, Ewa Farna, zvířátka, 5Angels, 5Angels..., no, a potom koně. Myslím že jsem založila asi 50 blogů (nedělám si srandu). A každej vydržel max 2 měsíce. Jo, tento mám nejdýl. Už je to rok!!
Před tímto blogem jsem měla ještě "horse-language", ale ten se smazal a pokazil :(.
Tento mám hodně ráda! Vždycky mi záleželo jen na adrese, ale myslím, že je důležitější obsah...
Snad se vám tento blog líbí :).

Vaše SIDNEY

15 days Challange - 5.den - Můj jezdecký život

21. listopadu 2014 v 17:46 | ©Sidney

5. den

Začala jsem jezdit v létě 2012. Předtím jsem také jezdila. Ale třeba jednou za měsíc. Sousedi totiž měli koně. Ta mě na některého z nich děda posadil a šli jsme na vyjížďku.
Potom jsem začala jezdit na Zlámanku. Jezdila jsem tam 2 roky. Hrozně mě to tam bavilo. 3tvalo mě ale, že jsem jezdila na Dennym. Nejtučnější a nejpomalejší kůň ze stáje.
Pamatuji si, jak jsem večer brečela, že mě Lucka nechce přidělovat Dorinku atd... Pokud chcete víc, tak si přečtěte staré jezdecké deníčky, při kterých někdy umírám smíchy...
Potom si "kamarádka" koupila Dorinku a potom odvezli Charlott a já jsem to nezvládla, tak jsem na chvílku přestala jezdit. Snažila jsem se na koně zapomenout, ale kdo to zkoušel, tak to nejde :).
Potom nám sterjda - mě a Johance - zaplatil individuálku v Těšánkách a byla jsem do toho rezavého koně naprosto zblázněná. Ano, byl to Dyramus...
Jezdím tam doteď a moc mi to tam vyhovuje. Pro mě je to takovej koňskej ráj :)

Vaše SIDNEY

15 days Challange - 4. den - Moje nejoblíbenější hračka s motivem koně z dětství

16. listopadu 2014 v 9:01 | ©Sidney

4.den

Ahoj,
je du další výzva.

Hrála jsem si asi do 4 nebo 5 let, potom mě to přestalo bavit a začala jsem se zajímat o koně :). Kvůli tomu jsem se naučila číst už v pěti :)...
Každopádně moje nejoblíbenější hračka byla jednoznačně... ten "živý" My Little Poník.


Já jsem takovej ten "ničící stroj na hračky", takže to asi po roce přestalo totálně fungovat. Každopádně, s touhle kravinou jsem si opravdu vyhrála, a hraje si s tím do teď můj madší bratr :/. Byla to super hračka a ráda na to vzpomínám :).
Jinak jsem měla asi miliardu plyšáku - koně, ale ty jsem vyházela, protože jsem je neměla kam dávat :).

Vaše SIDNEY

15 days Challange - 3. den - Moje nejoblíbenější knížka o koních

12. listopadu 2014 v 15:58 | ©Sidney

3.den

Rozhodně Týna a pony. Je to nejlepší série knížek o koních. Sice jsem na to dost stará, ale je to fakt super. Rozhodně doporučuji. Nejvíce se mi líbily "Čtyřnohý zachránce", "Rozpustilá opička" a "Loupež v Safari parku".


Tyhle knížky napsala Julia Boehme, která je opravdu úžasná spisovatelka!

DIY - Podzimní dekorace

10. listopadu 2014 v 19:07 | ©Sidney
Ahoj,
na internetu jsem objevila DIY - Do it yourself (cz. Udělej si sám). Celkem mě to zaujalo tak jsem si vymyslela svoje podzimní dekorace a využila přírodu, respektive podzim. Vymyslela jsem jen 2, protože moje fantazie není zrovna bujná. Snad vám to nevadí :).

SVÍCENPet TAG + diplomy

8. listopadu 2014 v 17:38 | ©Sidney
Ahoj!
Opět se omlouvám, že nepřidávám, ale kdo si četl předpředminulej článek, ví proč...
Edeal mě nominovala na Pet TAG. Myslím si že jsem ho už dělala, nebo si to pletu s nějakým jiným. Na konci tohoto článku budete mít diplomy za podzimní bleskovku :).


1. Máš dom nějaké zvíře? Jaké?
Ano, psa
2. Kdy jsi naposledy viděla králíka? (naživo)
Asi před 3 měsící :)
3. Byla jsi někdy u veterináře?
Ano, ale jen se psem :)
4. Jela jsi někdy na koni?
Vzhledem k tomu, že jezdím na koni už asi ... ehmmm...od malička, tak ano :)
5. Jaké je tvoje největší zvíře?
Pes
6. Kdy si naposledy viděla své zvíře?
Asi před půl hoďkou
7. Máš ráda svoje zvíře?
Ještě aby né! :D
8. Viděla si vlka? (naživo)
Ne, jen v televizi
9. Je tvého mzlíčka veterinář/ka hodný/ná?
Ano, moc :)
10. Kolik si platila za svého mazlíčka? (ne při nákupu potřeb)
U veterináře to platil taťka (mám to ale štěstí :D). Platil dohromady asi 1800Kč. Jedno očkování stojí myslím 600 Kč.

Vaše SIDNEY

Podzimní bleskovka 2014

28. října 2014 v 19:03 | ©Sidney

  • Máš ráda Halloween?
  • Jaké je tvoje oblíbené zbarvení?
  • Máš ráda podzim?
  • Máš doma dom. zvíře? Jestli že ano, jaké?
  • Jaký je tvůj oblíbený předmět ve škole?
  • Co máš na podzimu nejraději?
BERU PRVÍCH 5

SIDNEY

ŽIJU JEŠTĚ VŮBEC?!

26. října 2014 v 18:37 | ©Sidney
Ahoj,
strašně se vám omlouvám že jsem zase nepřidávala články, ale musela jsem se hodně učit, protože začátek školního roku j tak trochu větší chaos! Hodně velkej chaos, zmatek a navíc se blíží čtrvrtletky... No, každopádně v matice pokulhávám. Moje známky jsou čtyři 3 a jedna pěkná koule :). Takže, každej den počítám. Naštěstí mamka mě nechala o prázdninách volno, takže se musím naučit jenom fyziku, biologii, občanku a zeměpis. Myslím, že to zvládnu.
Jinak, co se týče článků, všechno vám to vynahradím. Je toho celkem hodně zmeškanýho, takže budu přednastavovat články, abych to všecko dohnala, takže pravděpodobně bude článek úpln každičkej den! Mám těch článků ještě naplánovaných hodně. Zítra tedy bude JD a od úterka do neděla budou články. Naštěstí jsou prázdniny, takže je super že nemusím žít to nekonečný pondělí - dostanu se domů asi kolem osmé večer a v úterý je to o trošičku lepší, doma jsem od šesti (ale máme 9 hodin:(. Ve středu asi o půl čtvrté, ve čtvrtek asi opůl jedné, protože máme jen čtyři hodiny :D. A v pátek vždycky mrznu na zastávce a doma jsem asi opůl šesté... Je to těžký a zmatený :/. Takže snad to chápete :).

Vaše Sidney

P.s: Video - Podzim
Líbí se vám?

Vyhlášení Halloween soutěže č.I

10. října 2014 v 20:56 | ©Sidney
Jelikož jste se přihlásili jenom 4, tak každý dostane cenu :).

#Merilyn - PNG, button, srdce

#Hanif - Button, skvrna, jmenovka

#Sunny - Animace, třesk, PNG

#Edeal - PNG, srdce, jmenovka


Všem gratuluji, ceny vám pošlu e-mailem :)
Sidney 
 

Reklama

Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015