DENÍČKY

Dovolená: Bulharsko 2015

10. srpna 2015 v 20:28 | ©Sidney

Ahoj,
včera jsem se vrátila ze 14denní dovolené v Bulharsku. Proto jsem nebyla aktivní :(. Dnes to všechno doženu, oběhnu a okomentuju všechny blogy co mám v oblíbených :). Ještě jednou se moc omlouvám a vrhneme se rovnou na článek.

Tábor 2015 ♘✿

27. července 2015 v 19:06 | ©Sidney

Ahoj,
vítám vás po delší době u článku, ale byla jsem na táboře v Těšánkách :).

Beryho podlom & návštěva ZOO #deníček01

26. června 2015 v 20:31 | ©Sidney
Ahoj,
přicházím s novinkou a to ne moc dobrou.. Bery s kamarádkou špatně šlápl a vet mu zjistil, že má podlom. Není to moc vidět, tak jsem to ani nefotila. Mažeme mu to nějakou osvědčenou mastičkou, takže by to mělo být tak za týden - dva v poho. Jeho majitelka (Martinka) říkala, že měl podlom už mockrát a prošel si i kolikou a ještě mu nějakej debil hodil na záda cihlu, takže jeho posledních minut bylo celkem dost :D

A už se nemůžu dočkat až pojedu na hobby :3. Ale jsem taky hrozně vyděšená... Je to nová zkušenost žejo, takže jsem už teď nervózní a v hlavě mi probíhají myšlenky jako: Co když to pokazím? - Co když to nedám? - Co když se mi stane nějaký trapas? ... atd.

No, hlavně mám strach aby taky Bery nebyl vyděšený a nelekal se všeho co mu bude na očích. On se totiž Berťas chová někdy jako čistokrevný plemenný hřebec plemene Arabský plokrevník. On vždycky zacvaká ušima, narovná se, začne se nadnášet a už je pozdě.. Snad tedy bude v poho a kdyby ne, asi se psychycky zhroutím :D

A dneska jsem taky dostala vysvědčení. Konečne! Já se vám radši chlubit nebudu. Ale můžu vám říct, že nemám vyznamenání. Jo, mám šest dvojek -.- Do pěti je vyznamenání! A abych nezapoměla na moji stálou kámošku 3 z matiky.. No hold někdo není chytrý jak by měl.. Ale co už mám dělat. Snad se to příští školní rok zlepší :/

Jsem nadšená že mám už konečně prázdniny. Já nevím co se semnou děje, ale celý rok se teším na prázdniny, ale jak stojím každý rok vítězoslavně před školou s tím že začínají prázdniny, ta škola mi chybí. Vím, jsem nenormální :D

Před nedávnem jsme návštivili ZOO Na Kopečku v Olomouci. Byl to třídní výlet a byl super. Ještě předtím jsme byli v lanovém centru Proud a upřímně, nesnáším lanové centra po téhle zkušenosti :D. Když se klepete a s váma se klepe celá ta vaše "překážka" nebo jak se tomu přezdívá, tak je to opravdu velmi příjemné (myšleno ironicky :D).

V ZOO nás prováděla milá slečna, za což ji děkuji i když jsem měla pocit, že jsem ji poslouchala snad je já a učitelka a některé vyjímky.. :D Hold, když máte spolužáky závislé na mobilech, tabletech a dalších takových technických vymožeností, je těžké někoho poslouchat :D.

Vaše SIDNEY

CD #1, #2 a #3

26. dubna 2015 v 10:39 | ©Sidney
Ahoj :)
omlouvám se že jsem moc nepřidávala ale ve škole se toho a poslední dva týdny odehrálo hodně - maturity. Kdo je na gymplu, to zná :D. Poslední zvonění, pasování a další blbosti :D. Ale teď už k článku :).

CD?
Je to zkratka pro Deníček z cvičáku... Cvičácký deníček, není zrozvna nejpřirozenější slovo :D, tak jsem to zkrátila :D

CD #1 - první den na cvičáku!
Když jsme tam přijeli, bylo tam opravdu hodně pejsků a hodně plemen! Ale zdaleka nejroztomilejší bylo trochu starší šťeňátko huskyho! No a pak jsme si stoupli do řady a ukázali jsme té paní co to tam vede, co umíme :). A samozřejmě génius Elina. Uměla absolutní kulový...! Pak nás rozřadila na začátečníky a pokročilé.
Asi tak uprostřed cvičáku jsem seděla s Elinou v řadě a z ničeho nic za mnou přišla postarší paní se zlatým retrívrem a začali jsme si o nich povídat a začaly jsme rozebírat jestli jsou čistokrevní, datum narození atd..
A tak jsme přišly na to že to jsou sourozenci :D! Elinka našla svýho bráchu a doufám že se s ním ještě někdy setká :).

CD #2
Už nás tam bylo míň, protože skoro všichni byli v pokročilých, i Eli brácha :/. Bylo to jako minule, učila jsem tam Eli chodit a pak přivolání "ke mě". No tak jsme ji tam začali všichni nahánět protože ona byla naprosto přesvědčená že za mnou nepůjde... Ale nakonec jsme jí násilím chytli (nemyslím to že by jsme ji mlátili nebo tak! :D) A pak se jelo domů :).

CD #3
Vyjeli jsme s tím, že cvičák začíná v 10. Chtěla jsem se tedy přesvědčit jestli je to pravda, tak se podívám do esemesky a co vidím! - Začátečníci 9.00, pokročilý 10.00. No, tak jsme se otočily a taťka byl na mě pořáádně nasran***. Ale co, tak se toho tolik nestalo... :D

Vaše SIDNEY

Jezdecký deníček | 8.2.2015

8. února 2015 v 13:18 | ©Sidney
Ahoj,
dneska jsem byla zase u koní :). Tentokrát v Těšánkách a už se mám celkem plný zuby -_-. Neumím nohy udržet v klidu :/. Nechápu na tom to, že na Berym to nedělám, ale na Dyrovi jo... Fakt mě to celkem štve a nejspíš si zaplatím individuálku a zaměřím se na nohy, který se pak fakt těžko spravují.... Jinak to bylo celkem v pohodě :).


Vaše SIDNEY

Zimní dlouhá vyjížďka

31. prosince 2014 v 12:46 | ©Sidney
Ahoj :),
před chvilkou jsem se vrátila s vyjížďky. Byla jsem tam s Marťou (půjčuje mi koně) 2 a půl hodiny :). Jely jsme po polích, v různých vesnicích... Oh, dokážete si představit že prostě cváláte na poli, ve sněhu, v přírodě. Tohle jsem chtěla zkusit už od té doby, co mám ráda koně... Konečně se mi to splnilo. Přeskočily jsme potok, cválaly jsme, klusaly... Vážně... Připadala jsem si jako popelka :D. Bylo to úžasný a na jaře budeme trénovat na huberta a na skoky :). Strašně moc se těším :)...

Zdroj: Google

Vaše SIDNEY

Jezdecký deníček | 20.12.2015

23. prosince 2014 v 11:23 | ©Sidney
Ahoj,
před třemi dny jsem byla u koní :D. Omlouvámže jsem vám článek nepřidala už dlouho, ale jak jsou ty Vánoce, je všude chaos a tak :'(. Od Stědrého dne (což je mimochodem zátra :D), budou články častěji. Nemáme ještě ani stromeček :D...
No, každopádně... Nebylo to jak jsem si to představovala... Třmeny jsem měla ještě kratší než minule. Kámoška mě vyfotila... No, její schopnosti focení jsou na velké úrovni... Nejde tam nic vidět :D. Potom mě taťka vyfotil na normální zrcadlovku, aby se to mohlo dát do toho kalendáře :D.Vaše SIDNEY

Jezdecký deníček | 13.12.2014

14. prosince 2014 v 14:25 | ©Sidney

Ahoj,
včera jsem byla zase u koní v Těšánkách. Bylo to... nic moc. Ivča mi nechala krátký třmeny a já nemůžu přijít na to proč...! Neřekla mi to! Grrr... Každopádně jezdilo se mi blbě, protože jsem vypadala jako žokej se třmenama na první dírce :/... Vůbec mi nešel klus a cval už vůbec. Stálo to za nic.
Krátký třmeny už nechi nikdy vidět! Jinak jsem si mysela, že se čištěním zabiju... Čištili jsme asi 20 koní -_-... Jo, moc mě to nebavilo :D. Mezi tím jsem si hrála s Pírkem (starej labrador). Říkám mu "Peří" :D.

Vaše SIDNEY

Jezdecký deníček | 22.11.2014

22. listopadu 2014 v 17:50 | ©Sidney


Ahoj,
dneska jsem byla zase u koní. Bylo to lepší, než minule. Pracovní klus mi šel myslím dobře. Cval byl super, akorát mam problém se spouštěním nohou. Mám je pořád jako kdyby pokrčený, jako kdybyste chtěli pobízet patama. Snažila jsem se o to především v prac. klusu, no... moc mi to nešlo. Jinak jsme čistily Caty, Montyho a Ilátu. Všichni se vyváleli, takže jsme každého čistily asi čtvrt hodiny. Jinak tohle píšu na IPadu,jelikož zase nemám počítač... Články ale budou.

Poslední ježdění bude Mikuláš, to znamená že bude speciální a dostaneme čokoládu (na tu se těším nejvíc ^^). Něco nafotím a bude o tom článek. Mám v plánu nějak vyzdobit Lunu (starý rozkošný koníček) takže tu taky vyfotím. Když jsme u toho focení, chtěla bych se nějak nafotit s Dyrem do kalendáře, který děláme každý rok.

Vaše SIDNEY

Jezdecký deníček | 15.11.2014

15. listopadu 2014 v 12:47 | ©Sidney


Ahoj,
před chvilkou jsem se vrátila z koní.
Jezdila jsem jako vždycky na Dyrovi. Dneska se mi to nelíbilo. Jednoduše absolutní trága. Nedokázala jsem se zvednou z kolen, v čem jsem jindy celkem dobrá. Chránily mě jen třmeny. Potom jsem zjistila, že mi absolutně nejde pracovní klus a 2x se mi stalo, že jsem naklusala na blbou nohu, takže jsem si musela přesedávat...
Jsem celkem zklamaná. Dyr byl hodnej.
Po ježdění jsme šly s Johankou opět čistit. Vyčistily jsem myslím 4 koně a potom jsme se šly podívat opět do jezdeckých potřeb :). Opravdický rááj :).
No, a potom jsme šly mazat uzdečky. Namazaly jsme asi 4 uzdečky a jely domů ...

Vaše SIDNEY

Jezdecký deníček | 8.11.2014

9. listopadu 2014 v 9:13 | ©Sidney
Ahoj, včera jsem byla zase u koní.
Bylo to jako vždycky super. Chtěla jsem jezdit na Sirovi, ale potom na něho chtěla jít Johanka, tak jsem šla na Dyramuska <3. Jezdili jsme v hale, protože celý dvě hodiny pršelo :/. Dyr byl celkem pomalej, ale moc hrozný to nebylo.
Včera to byla fakt sranda, protože jsme tam byly jenom čtyři, obvykle je nás nam asi tak 7 nebo 8. Dělali jsme kvíz. Potom jsme chtěly ještě mazat uzdečky, ale nebyl čas. Místo toho jsme se šly podívat do jezdeckých potřeb, kde to mají dokonalý!!! Je to tam od přileb přes čistění, pamlsky až po naprosto dokonalý oblečení. A upřímně řečeno, zamilovala jsem se do jedný čepice na zimu (už jsme zasnoubený).
Mají tam teď věci na zimu a myslím že za měsíc nebo za 14 dní tam budou mít už jaro, takže si tam půjdu koupit tu čepici! Jupíí!
Jak píšu, včera to bylo super a nezapomenu na to!


*Zase nějaká starší fotka, tentokrát Sir (sluší mu to tam)

Vaše SIDNEY

Jezdecký deníček | 26.10.2014

27. října 2014 v 9:39 | ©Sidney

Jezdecký deníček | 12.10.2014

12. října 2014 v 14:36 | ©Sidney

Jezdecký deníček | 5.10.2014

5. října 2014 v 14:04 | ©Sidney

10. - 11.7. 2014 - Nejlepší dny mého života!

11. července 2014 v 18:05 | ©Sidney
Tento článek je "důkaz" toho, proč jsem nepsala články.

Ty dva dny, co jsem prožila byly, byly jedny z nejlepších. A možná dokonce i nejlepší. Byly naprosto dokonalý. No tak tedy začneme !

Jezdecký deníček 18.4.2014 | Individuálka

18. dubna 2014 v 19:55 | ©Claire

Jezdecký deníček 11.4.2014

12. dubna 2014 v 13:11 | ©Claire
Tak dnes jsem byla opět u koní. Už bidi mít vždycky Dyra, protože Ivča říkala že je lepší zvykat na jednoho koně, tak jsem ho měla i dneska.
Dojela jsem tam asi 2 minuty po Johance. šla jsem si vzít věci a šly jsme s Ivčou umívat Harryho a ještě další dva koně, do katalogu na připouštění - měli se fotit.
Když jsme udělaly Harryho, šly jsme s Johankou cvičit na Monteka. Každá cvičila 10 min a pak jsme šly jezdit na jízdárnu. Tentokrát jsme jezdily v drezůráku. Bylo to super a Dyranusek (Dyr) byl hodný <3...
Byl to opravdu jeden z mých nejlepších tréninků :)!


Tak zase příště...

Jezdecký deníček 5.4.2014

5. dubna 2014 v 13:34 | ©Sidney

Tak dneska jsem byla u koní. Měla jsem, překvapivě, Dyra. No, že byl hodný, se o něm zdaleka říct nedá. Jediný problém, který on měl, byl Sir. Začal klusat asi půlku jízdárny před náma. Pobídla jsem Dyra a místo aby nahodil svůj klidný klus začal docválávat Sira. Když mu byl asi 10 cm od zadku, byl spokojený :/...
Musela jse zahazovat a zase si brát tušírku, protože jsem nevěděla jestli chce cválat a nebo vymýšlet kraviny...
Po ježdění jsem byla totálně mrtvá... Bolely mě prsty tak, že jsem s nimi nemohla hýbat, byla jsem celá propocená a prostě jsem měla chuť sebou seknout na zem a ani se nehnout..!
Když jsem konečně dostala nějakou tu energii, doplazila jsem se s Johankou do šatny. Potom jsme šly dělat kvíz atp...
Když Betka s Áďou seskočili s koní, tak jsme je šly vyčistit a potom jsme šly k rybníku. Byla to hrozná sranda...
Nevěříte? Tak se podívejte:


Fotily jsme koně a samy sebe. Boužel tam není Betka, která to fotila.
Nahoře v levo: Johanka jak skáče
Nahoře v pravo: Jedna z našich fotek Dyra
Dole v levo: Já (Sindey)
Dole v pravo: Áďa

Jezdecký deníček 29.3.2014

29. března 2014 v 19:45 | ©Sidney

Ahoj! Omlouvám se že jsem moc nepřidávala články, ale nemám vůbec inspiraci o čem psát. Nechci totiž aby tento blog bxl o teorii, ale aby tady byla zábava a aby se návštěvníci nenudili...
No každopádně dneska jsem byla na koních. Měla jsem Dyrečka. Jezdila jsem s Johankou konečně na velké jízdárně. Ale s Dyrem je to fuška ...! Zapomněla jsem si rukavice a mám úplně sedřený ruky. Boužel jsme necválali, ale Ivča říkala že se příští sobotu zaměříme hlavně na cval - takže celý výcvik budeme cválat :D!
Jinak zítra jedu na turnaj - volejbalovej. Snad vyhrajeme!
To je ode mne dneska vše, zítra bych chtěla přidat nějakou grafiku. Jinak nevíte, jaký promitivní program se dá nainstalovat do notebooku od Applu - MacBook Air?

Jezdecký deníček 15.3.2014

15. března 2014 v 16:31 | ©Sidney

Ahoj. Omlouvám že jsem Vás zásobovala smutnýma článkama, ale teď to bude pěkně veselo. Dovedla jsem na to zapomenout a už je zase líp :). Dneska jsem byla totiž na koních ... :D

Jezdecký deníček 8.3.2014

9. března 2014 v 10:42 | ©Sidney

Jezdecký deníček

1. března 2014 v 18:41 | ©Sidney

Jezdecký deníček 16.2.2014

16. února 2014 v 20:52 | ©Sidney

Jezdecký deníček 9.2.2014

9. února 2014 v 17:10 | ©Sidney

Jezdecký deníček 2.1.2014 | Individuálka + skokový trénink

2. února 2014 v 16:14 | ©Sidney
Ahoj .
Dneska jsem byla na individuálce a pět jsme měli i skoky. Bylo úžasný! Přišla jse s Johankou do stáje a já si položila věci k Dorce a doufala jsem v to, abych ji měla. Jenže... Lucka řekla že si někdo má vzít Gariho a Dennyho. Ve mě hrklo. Srdce mě bušila tak silně, že jsem každou chvíly čekala že ze mě vystřelí. Ztuhla jsem a podívala se na Johanku.
 
 

Reklama

Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015