BLOG

YouTube

14. června 2015 v 14:19 | ©Sidney

Ahoj,

takže, jak bych začla. Zkrátka jsem si založila nový YouTube kanál. Je to pro mě další zkuženost. Předtím jsem taky dělala videa, ale typem takovým, že jsem přidala hudbu a v nějakých náhodných místech jsem smazala záběr - jakože aby to vypadalo jako střih. A teď? Chtěla bych na těch videích "makat". Nebo prostě neodflakovat jako dřív.


Budu ráda když dáte odběr :-). Už je tam i jedno video, které jsem dělala včera. Snad se bude líbit :-).

Vaše SIDNEY

Oblíbené

7. května 2015 v 18:36 | ©Sidney


>> Tery

O admince

3. ledna 2015 v 21:09 | ©Sidney

Jmenuji se Sára, ale tady na blogu mám přezdívku Sidney. Je mi 13 let. Koně mám ráda od malička
a vždy jsem toužila jezdit a mít vlastního koně. To se mi víceméně za 7 let splnilo.
Koně sice nemám úplně svého, ale jezdím na něm jen já a kamarádka.
Chodím na gymnázium a doufám že prolezu do oktávy, jelikož pořád myslím na něco jiného, než na učení.

Mám také fenku zlatého retrívra Ellie a jezdím doma na koni jménem Bery.
Rok jezdím do JS Grunt Galatík v Těšánkách (Zlínský kraj).

Novinky...∞

25. prosince 2014 v 15:39 | ©Sidney

Ahoj,
takže na blogu se změnilo celkem hodně věcí... Nejsou sice na první pohled vidět :D. Takže, rozhodla jsem se že bude blog i o psech, protože určitě víte, že mám psa. Psala b\ch sem různé články o výcviku, štěňatech - Elina jse taky štěně, takže to budu psát z vlastních zkušeností :)
Doufám že vám to nebude vadit. Už mě moc nebaví psát pořád jen o koních ... Ale samozřejmě tady budou i články o koních :). Jinak jsem předělala rozcestníky a trošku jsem upravila menu :). Jak jste si jinak užili Vánoce? Co jste dostali od Ježíška? Já jsem dostala oblečení, nové rajtky a tušírku a jezdecké podkolenky :). Potom ještě knížku a křídy na vlasy a aroma lampu a jakokaždý rok kalendář s fotkama koní. Tentokrát fotky u moře :).

Vaše SIDNEY

Informace - HALLOWEEN

4. října 2014 v 11:48 | ©Sidney

ŠŤASTNÝ HALLOWEEN VŠEM!

V říjnu se můžete těšit na plno strašidelných článků a soutěží!!!!!!! Můžete se těšit na historii koní. bleskovku a taky jezdecké deníčky. Každý den nový článek, s motivem halloweenu, i jezdecký deníček bude strašidelný !!

Pokazil se mi blog

21. září 2014 v 17:38 | ©Sidney
Ahoj,
asi se ptáte, proč jsem skoro měsíc nepřidávala články... Blbnul mi blog.cz. Když jsem klikla na cedulku "přihlásit se" tak mi to nešlo a naskakovalo mi to pořád. Dneska jsem to znova zkusila a ono jde. Takže od zítřka čekejte opět pravidelné články :).
To je vše

Vaše Sidney <3

!!1 ROK!!

27. srpna 2014 v 12:09 | ©Sidney

Na blogu od 1.září do 10.září budou probíhat oslavy. Např. tzv. párty, což je hodně soutěží za ceny (grafické), více článků, no prostě jedna velká oslava.
Pokud se budete chtít zůžastnit, napište do komentáře vaši přezdívku a blog (pokud máte). Potřebuji vás mít zaregistrovaný. Jelikož budu od 2. - 5.9. na táboře s gymplem, přednastavím články, a potom 10.9 vyhodnotím a ten kdo bude mít nejvíce bodů ~ nejvíce dobře zodpovězených odpovědí vyhrává spoustu cen!!!!!!¨
Rozhodně se přihlašte a hodně štěstí!!!!
Vaše Sidney

Jsem zpět aneb Sidney se vrací!

8. července 2014 v 11:42 | ©Sidney
Jsem zpáááááátky! A snad už nikdy neodejdu. Každopádně. Teďka o prázdninách čekejte hodně článku, jelikož vám chci všechno vynahradit. Až budu na táborech, přednadstavím vám několik článků. Jinak blog se bude zaměřovat hlavně na psy, ale nebojte koně budou stále hlavním bodem :).
Na začátek mám tady pro Vás několik grafiky, kterou si můžete stáhnou a nemusíte uvádět zdroj :). On vlastně už je, takže co už :).
Jinak asi příští týden můžete očekávat příběh, terý bude vycházet jednou týdně.Vaše Sidney

Design 04

23. března 2014 v 16:01 | ©Sidney
Dobré odpoledne :). Před chvílí jsem nastavila nový design od Hanif a chtěla bych ho tady mít asi do května nebo do června. No každopádně je nebo vyjadřuje "Little love" - malu lásku a od těch obrázků jste si mohli všimnout že ta láska není malá, ale obrovská :). Tohle téma mě vždycky přitahovalo - malinké děti milují a objímají se s koňmi :D.Děkuju!


PSI

27. srpna 2013 v 12:35 | ©Sidney

PSI


 
 

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015