Červen 2015

Letní wishlist ☀

28. června 2015 v 12:34 | ©Sidney |  OSTATNÍ
Ahoj všichni!
Dnešní článek bude takový zvláštní.. Prouzdila jsem po internetu a hledala nějaké letní téma článků a tak a narazila jsem na Letní "essentials" nebo "wishlisty" atd. No a zaujalo mě to hlavně proto, že všechno to bylo zaměřené na módu a líčidla, což mě je upřímě úplně jedno :D. Přišlo mi originální to udělat, akorát na jiné téma a to co bych si chtěla pořídit na léto ke koním a Eli. Tak se na to můžeme vrhnout :D


1. Bílé rajtky - potřebuji je hlavně kvůli závodům, na které se v létě chystám. Ale o tom už jsem vám psala :). A taky kvůli létu samotnému. Mám dvoje černé a z vlastních zkušeností vám můžu říct, že už se v nich v létě opravdu pařit nechci. Ty jedny mám nové (asi 3 měsíce) a nevšimla jsem si že jsou zateplené - což už je druhý důvod proč chci nové rajtky. No a ty druhý.. No, jsou mi malý :D Takže až přijede v létě sestřenka, tak ji je dám (budou mi chybět, v nich začal můj jezdecký život :D :D). A kdo neví, tak černá přitahuje teplo ze slunce, takže taky boží :D!

2. Sandálky - ty botky, co vidíte na obrázku, prostě musím mít! Podle mě v létě ke koním budou úplně suprový! Bude se v nich i skvěle jezdit na vyjížďky nebo když jen budu u koní někde pobíhat. Prostě podle mě úžasný boty. Když jsem byla malá, chodila jsem v létě jen v nich.

3. Nová helma - Jelikož ta moje vypadá na mě jako bych měla dvě hlavy už potřebuji novou. Tuhle asi někomu prodám a za ty peníze si koupím novou. Chtěla bych takovou tu plošší klidně i s nějakým květovaným potiskem :).

4. Komoda na věci od koní - Na tohle jsem přišla už v zimě, že to všechno nemusím skladovat v té odporné tašce, do které se to tak tak vleze. Podle mě je to super nápad. Můžu tam mít všechno. A moc se mi líbí ta co je na obrázku. Je z Ikei a má styl jakoby přímo na koňské věci :D. Takže tuhle komodu bych opravdu ocenila :D.

5. Cestovní miska - Jelikož budeme s Eli v létě cestovat, nechci tahat ty její maxi nerezové misky, ale zase nechci aby jedla ze sáčku. Misku co je na obrázku jsem našla na spokojenýpes.cz za skvělou cenu, takže to Eli nejspíš objednám. Máme z tama i cestovní láhev na vodu - odkaz. (Miska zde)

6. Balzám na tlapky - Nedávno jsem si prohlížela Eli a všimla jsem si, že má hrozně hrubé packy a nemusí jí to být příjemné. Opět jsem na na tom webu našla tuhle mast, která by ji mohla pomoct. Také za skvělou cenu! - odkaz.

7. Ušní péče - Eli se hrozně špiní uši po krátké době a navíc se ji nelíbí jak ji čistím uši a já u toho kolikrát stratím nervy. Nekdy se ji do uší dostane voda a to pak i kňučí, takže jsem se s tím rozhodla přestat a pořídím ji tyhle kapky, které jsem našla opět na tom e-shopu :). - odkaz.

Vaše SIDNEY

Beryho podlom & návštěva ZOO #deníček01

26. června 2015 v 20:31 | ©Sidney |  DENÍČKY
Ahoj,
přicházím s novinkou a to ne moc dobrou.. Bery s kamarádkou špatně šlápl a vet mu zjistil, že má podlom. Není to moc vidět, tak jsem to ani nefotila. Mažeme mu to nějakou osvědčenou mastičkou, takže by to mělo být tak za týden - dva v poho. Jeho majitelka (Martinka) říkala, že měl podlom už mockrát a prošel si i kolikou a ještě mu nějakej debil hodil na záda cihlu, takže jeho posledních minut bylo celkem dost :D

A už se nemůžu dočkat až pojedu na hobby :3. Ale jsem taky hrozně vyděšená... Je to nová zkušenost žejo, takže jsem už teď nervózní a v hlavě mi probíhají myšlenky jako: Co když to pokazím? - Co když to nedám? - Co když se mi stane nějaký trapas? ... atd.

No, hlavně mám strach aby taky Bery nebyl vyděšený a nelekal se všeho co mu bude na očích. On se totiž Berťas chová někdy jako čistokrevný plemenný hřebec plemene Arabský plokrevník. On vždycky zacvaká ušima, narovná se, začne se nadnášet a už je pozdě.. Snad tedy bude v poho a kdyby ne, asi se psychycky zhroutím :D

A dneska jsem taky dostala vysvědčení. Konečne! Já se vám radši chlubit nebudu. Ale můžu vám říct, že nemám vyznamenání. Jo, mám šest dvojek -.- Do pěti je vyznamenání! A abych nezapoměla na moji stálou kámošku 3 z matiky.. No hold někdo není chytrý jak by měl.. Ale co už mám dělat. Snad se to příští školní rok zlepší :/

Jsem nadšená že mám už konečně prázdniny. Já nevím co se semnou děje, ale celý rok se teším na prázdniny, ale jak stojím každý rok vítězoslavně před školou s tím že začínají prázdniny, ta škola mi chybí. Vím, jsem nenormální :D

Před nedávnem jsme návštivili ZOO Na Kopečku v Olomouci. Byl to třídní výlet a byl super. Ještě předtím jsme byli v lanovém centru Proud a upřímně, nesnáším lanové centra po téhle zkušenosti :D. Když se klepete a s váma se klepe celá ta vaše "překážka" nebo jak se tomu přezdívá, tak je to opravdu velmi příjemné (myšleno ironicky :D).

V ZOO nás prováděla milá slečna, za což ji děkuji i když jsem měla pocit, že jsem ji poslouchala snad je já a učitelka a některé vyjímky.. :D Hold, když máte spolužáky závislé na mobilech, tabletech a dalších takových technických vymožeností, je těžké někoho poslouchat :D.

Vaše SIDNEY


Vysvědčení a vše kolem toho

22. června 2015 v 18:40 | ©Sidney |  OSTATNÍ

Ahoj!

Takže, jak asi (určitě) víte, za pár dní je vysvědčení a jsem nadšená. Ze čtyř trojek, co mi v půlce pololetí vycházeli, jsem udělala jednu trojku. Jo, sama nechápu jak...
Každopádně jsem na vrcholu stresu a nechápu, že už mám tenhle školní rok za sebou !
Ale na druhou stranu jsem ráda, že jsou konečně prázdniny, ale zase, na další stranu, bych brečela...

Odchází mi spolužák, kterého jsem měla ráda (teď nemyslím jako že bych ho milovala a bla bla bla..). Mám ho ráda vlastně pořád - jako kamaráda.
Neskutečně mě překvapilo, jak si rozumíme. A teď? Naprosto mě zdrtilo, když mi řekl, že na rok odlétá do Anglie a pak zůstává na celý život (myslím tím do 18 :D ) v Praze.

Netušila jsem, co mám dělat. Ve třídě už nebude taková sranda, jako byla. A taky bude třída plná debilů, kteří si myslí o sobě, jací jsou machři, když holku plesknout přes prdel..

Taky máte takovou třídu?
Nejhorší na tom je, že jsou tam úchylný i holky, teda kromě dvou. Tím myslím mě a mojí kamarádku. Fakt nevím jak přežiju dalších skoro 7 let s úchylama, se kterýma se budu stýkat téměř každý den.. Fakt nevím...

Vaše SIDNEY

YouTube

14. června 2015 v 14:19 | ©Sidney |  BLOG

Ahoj,

takže, jak bych začla. Zkrátka jsem si založila nový YouTube kanál. Je to pro mě další zkuženost. Předtím jsem taky dělala videa, ale typem takovým, že jsem přidala hudbu a v nějakých náhodných místech jsem smazala záběr - jakože aby to vypadalo jako střih. A teď? Chtěla bych na těch videích "makat". Nebo prostě neodflakovat jako dřív.


Budu ráda když dáte odběr :-). Už je tam i jedno video, které jsem dělala včera. Snad se bude líbit :-).

Vaše SIDNEY

Nová životní šance.

9. června 2015 v 20:27 | ©Sidney |  OSTATNÍ

Ahoj,

nemůžu si pomoct, ale pořád musím psát informační články. Fakt nevím proč, ale prostě se potřebuji vypsat.
Asi před týdnem jsem si začala žít tak, jak se vždy chtěla. Asi to bude znít divně a budete si myslet že jsem blázen, ale je to tak. Nikdy ale fakt nikdy by mě nenapadlo (ani ve snu), že budu tam, kde jsem.
A nejúžasnější na tom je, že se to týká koní.

Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015