Jak to teď dál bude?

22. května 2015 v 18:24 | ©Sidney |  OSTATNÍ

Ahoj všichni,

jak jste si mohli všimnout, na blogu téměř hodně dlouho nebyl článek. Je to z toho důvodu, že mi vycházejí špatné známky a já musím projevit zájem o učení, aby mi za 1) zůstal můj milovaný mobil a za 2) abych mohla v létě ke koním. Ano, momentálně žiji v podmínkách a každý den se čím dál tím více bojím 30. června.

Abych Vás dostala na pravou míru... Prostě mi to s blogem a celkově s blogováním neklape. Navíc, teď, jak se čím dál tím blížíme ke dnu vysvědčení, opravdu nemyslím na blog, abych se Vám přiznala.

Upřímně, když píšu tento článek, nepoznávám se. Jsem zvyklá na jiný typ článků, především ty zábavné, gramaticky špatně napsané články (nemyslím teď hrubky, ale ty nespisovné výrazy, snad mě chápete) a teď? Píšu něco, co jsem nikdy v životě nenapsala, ale jasně, je mi jenom třináct a teď si připadám, jako kdybych měla vystudovaná práva (ano, chci být právnička). Taky máte ten pocit když to čtete? :-)

Abych na to navázala, nejspíš se mi změnil život a i okolí kolem mě (především rodina a kamarádi).
Třeba takový příklad, mamka se mě zeptala, jestli nezajdem nakupovat... Za posledních... Ehm... 5 let? Tohle neřekla. Ale teď už opravdu k článku.

Proč jsem dlouho nepřidávala, jsem už řekla a u toho jsem se dost rozepsala, jak koukám :-D
No, u koní jsem nebyla tak tři týdny ale příští týden tam snad zajdu a zajezdím si. Už mi to chybí...
Mám tak napůl rozplánované články na léto. Ještě udělám anketu, budu ráda když budete hlasovat :-)

Ještě nevím jaký bude další článek, ale bude tenhle víkend ;-)

vzpomínka na Charlott :3
Vaše SIDNEY

P.S.: Pokud se chcete zasmát tak tady je můj úplně první blog. Přídavala jsem tam články tak 3x denně :-D Bylo mi kolem devíti, tak na to berte ohled -:-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015