CD #1, #2 a #3

26. dubna 2015 v 10:39 | ©Sidney |  DENÍČKY
Ahoj :)
omlouvám se že jsem moc nepřidávala ale ve škole se toho a poslední dva týdny odehrálo hodně - maturity. Kdo je na gymplu, to zná :D. Poslední zvonění, pasování a další blbosti :D. Ale teď už k článku :).

CD?
Je to zkratka pro Deníček z cvičáku... Cvičácký deníček, není zrozvna nejpřirozenější slovo :D, tak jsem to zkrátila :D

CD #1 - první den na cvičáku!
Když jsme tam přijeli, bylo tam opravdu hodně pejsků a hodně plemen! Ale zdaleka nejroztomilejší bylo trochu starší šťeňátko huskyho! No a pak jsme si stoupli do řady a ukázali jsme té paní co to tam vede, co umíme :). A samozřejmě génius Elina. Uměla absolutní kulový...! Pak nás rozřadila na začátečníky a pokročilé.
Asi tak uprostřed cvičáku jsem seděla s Elinou v řadě a z ničeho nic za mnou přišla postarší paní se zlatým retrívrem a začali jsme si o nich povídat a začaly jsme rozebírat jestli jsou čistokrevní, datum narození atd..
A tak jsme přišly na to že to jsou sourozenci :D! Elinka našla svýho bráchu a doufám že se s ním ještě někdy setká :).

CD #2
Už nás tam bylo míň, protože skoro všichni byli v pokročilých, i Eli brácha :/. Bylo to jako minule, učila jsem tam Eli chodit a pak přivolání "ke mě". No tak jsme ji tam začali všichni nahánět protože ona byla naprosto přesvědčená že za mnou nepůjde... Ale nakonec jsme jí násilím chytli (nemyslím to že by jsme ji mlátili nebo tak! :D) A pak se jelo domů :).

CD #3
Vyjeli jsme s tím, že cvičák začíná v 10. Chtěla jsem se tedy přesvědčit jestli je to pravda, tak se podívám do esemesky a co vidím! - Začátečníci 9.00, pokročilý 10.00. No, tak jsme se otočily a taťka byl na mě pořáádně nasran***. Ale co, tak se toho tolik nestalo... :D

Vaše SIDNEY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Edeal Edeal | Web | 30. dubna 2015 v 16:05 | Reagovat

Jé, tak to je tedy dobré, takto se setkat s bráškou =)

=D Ale tak určitě vám to půjde jen líp a líp =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015