Zlámanka

23. listopadu 2014 v 12:46 | ©Sidney |  KONĚZlámanka je jedinečná, a vždycky bude.
Když se řekne Zlámanka,
vybaví se mi koně a spoustu dobrých vzpomínek.
Tábor, bobování, Dorinka a další...

Ahoj, vítám vás u dnešního článku. Bude to o Zlámance a všechny mé vzpomínky. Jinak to nahoře, to neměla být básnička :).
Na Zlámanku jse kdysi jela s kamarádkou, jezdila tam půl roku. Chtěla jsem se podívat na koně. V té době jsem chtěla jezdit. Bylo mi myslím 9. Chodila jsem do divadelního kroužku, kterej mě hrozně bavil...! No, a byl ve středu. Koně byli taky ve středu. No, byly prázdniny a já jsem měla volno a kamarádka zrovna jela na koně, tak mě vzala.
Bylo to tam super. Dívala jsem se, jak jezdí, a snila jsem o tom taky.
Po prázdninách jsem se dozvěděla, že divadelní kroužek bude v úterý, takže jak jsem přišla domů, začala jsem otravovat mamku, ať mi zaplatí koně. Ona řekla že ano, ale když se budu slušně chovat (neviděla jsem tam žádné problémy a nevěděla jsem vůbec proč mi to říká :D).
Nastoupila jsem tam tedy za týden a Lucka mi dala přihlášku a já jí to zaplatila. Potkala jsem tam moje další nejlepší kamarádky. A to Betku a Áďu. Teďka semnou jezdí to Těšánek :). Jsou to jediné kamarádky, které mají rádi koně. Ještě jezdí jedna holka ze třídy, ale teďka jezdí zrovna na Zlámanku.
Nejlepší byl tábor, v létě 2013. Bylo to naprosto bombastický!!! Jo a jednou v zimě jsme bobovaly. Pamatujete holky?? Bylo to super a nikdy na Zlámanku nezapomenu! Je to přece jenom moje 1. stáj!


logo


Dorka, moje princezna. Milovala jsem ji, a stýská se mi. Boužel je ale prodaná :(


Denouš neboli Denny. Jo, neměla jsem ho ráda. Byl to takovej ten "nic neumím a všeho se bojím". Přitom je mu 16 let ://.

Vaše SIDNEY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sunny Sunny | 23. listopadu 2014 v 19:59 | Reagovat

Bobování na Zlámance je jedinečný :-)  :-D

2 Hanif Hanif | Web | 24. listopadu 2014 v 17:33 | Reagovat

Muselo to tam být krásné, jinak koníci jsou moc pěkní, moc se mi líbí Denny :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015