Srpen 2014

ZPĚT DO ŠKOLY?? NE, DÍKY...

29. srpna 2014 v 9:47 | ©Sidney |  OSTATNÍ
Ano, už je to tak ale blíží se záři a září neznamená nic jinčího než - ŠKOLA. Zeptám se vás.. Kdo
má rád školu? Ano, pokud se zeptáte 1. třídy 1. den ve škole, všechny děti zvednou ruky bez váhání. Je to totiž pro ně něco nového. Když jsem se vrátila z prvního dne, tenkrát v první třídě, pamatuji si, že jsem mamce řekla něco jako: "Mami, já nemůžu uvěřit tomu že se zítra už budu učit!!" a celou noc jsem nespala. protože jsem se nemohla dočkat.
Avšak, když se zeptáte např. 7 třídy, jestli rádi chodí do školy, tak jo, zvednou ruky, ale jenom proto, protože se nikdo neodváží přiznat tomu, že je škola unavující blbost... Jo, k životu nám bude, ale stejně... Až budeme "velcí" tak si všechno vyhladáme na internetu... Spočítá to za nás kalkulačka a jestli je tam tvrdý nebo měkký i, tak to si buď napíšeme do nějakýho writeru kde se nám to aoutomaticky opraví, nebo nám do vyjede Wikipedie nebo Google...........
Někdo se samozřejmě najde někdo, kdo má školu rád, protože rodiče nejsou doma a děcka se nudí... Já jsem měla takové štěstí, že sice rodiče byli nebyli doma, ale vždycky doma byl děda. Když jsem chodila do školky a nespala jsem tam, tak děda mě vždycky vyzvedl a šli jsme si domů hrát. Teď si hraje s mým bratrem a já mu chci poděkovat za to, že to se mnou vydržel. Protože tak dementní hry, co jsem já vymyslela, bych teď sama se sebou nehrála ani omylem. Děda byl vždycky nejlepší člověk, kterého jsem znala, znám a vždycky budu znát... Z naší rodiny nikdo nemá rád koně a psy, všichni jim totiž smrdí a takový ty žvásty který nikdy nemají hlavu a patu. A děda? Ten koně choval, měl něco okolo 5 psů, a každýho vychoval stejně. Z agresivního psa který by nejradši člověka zabil a sežral, byl milý, společenský, přátelský pes pro děti. No, aby tohle nebyl článek jen pozitvní a to o dědovi, ale přejdeme k té horší straně a to k tématu - škola.

Kdo se tam z vás těší? Napište mi do komentářů. Já jdu teď na gympl a až teď jsem si uvědomila co jsem si to sakra vymyslela za pitomost, že budu studovat. Moje chytrost + studování na gymplu = ... ani to nejde vysvětlit co je to za dementnost a kterej "inteligentí člověk" to vymyslel?! "JÁ".

!!1 ROK!!

27. srpna 2014 v 12:09 | ©Sidney |  BLOG

Na blogu od 1.září do 10.září budou probíhat oslavy. Např. tzv. párty, což je hodně soutěží za ceny (grafické), více článků, no prostě jedna velká oslava.
Pokud se budete chtít zůžastnit, napište do komentáře vaši přezdívku a blog (pokud máte). Potřebuji vás mít zaregistrovaný. Jelikož budu od 2. - 5.9. na táboře s gymplem, přednastavím články, a potom 10.9 vyhodnotím a ten kdo bude mít nejvíce bodů ~ nejvíce dobře zodpovězených odpovědí vyhrává spoustu cen!!!!!!¨
Rozhodně se přihlašte a hodně štěstí!!!!
Vaše Sidney

Grunt Galatík - Těšánky u Zdounek

12. srpna 2014 v 11:02 | ©Sidney |  KONĚ
klikni:

JS Grunt Galatík je nejdokonalejší stáj na světě. Můžete tam dělat všechno co chcete... no ne všechno ale všechno co se týče koní. Je to zkrátka koňský ráj. A nejlepší jsou letní klasický tábory. Jste ubytovaní v penzionu, co je v areálu zabudovaný a je opravdu nádherný. Nádherné pokoje, dále je tam školící místnost, velký obdélník, kolbiště, krytá jízdárna a krytá kruhovka, která je i venku. Dále velký rybník, ve kterém jsme se na táboře koupali, také tam skvěle vaří a na tom táboře se nikdy nudit nebudete. Jediný denm který na táboře nesnáším je ten, kdy se odjíždí. Tábor trvá 6 dní - 6 jezdecých lekcí, 3 lekce cvičení na koni atd.... Je tam toho strašně moc!! Pokud se chcete podívat na jejich stránky klikněte na logo, které nahoře. Kdo bydlí ve Zlínském kraji, rozhodně neváhejte, a běžte se tam podívat. Mile vás přívítají, můžete si zaplatit velkou prohlídku v celém areálu a... prstě ráj. Také je k dispozici rozhledna Zdenička, vyjíždˇky do přírody, samozřejmě individuální lekde na koni a spoustu dalšího!

Jak říkám

KOŇSKÝ RÁJPet tag

11. srpna 2014 v 12:06 | ©Sidney |  OSTATNÍ
Ahoj! Takže dneska je tu Pet tag. Nominovala mě Edeal, takže díky a můžeme jít na to!

  • Kolik si kdy měla zvířat, jaké? Měla jsem jen rybičky, ale teď mám pejska a chtěla bych koně - shetlandského ponyho :)
  • Máš ráda zvířata? Nedokážu si život bez zvířat představit!
  • Kde tvoje zvířátka bydlí? Elinka bydlí venku, staví se ji bouda, zatím jsme ji dali ven madračku s dekou a tam spinka. Co se týče dalšího zvířátka, můj brácha bydlí doma.
  • Kouslo už tě nějaké zvíře? Ano, Elinka mě kdysi kouslo a měla jsem celou ruku od krve :((.
  • Chtěla bys dělat v budoucnu něco se zvířatama? Nevím. Chtěla bych být ošetřovatelka koní. Ale nic neplánuju. Chtěla bych být policajtka, ale myslím, že láska ke koním mi to nedovolí :).
  • Co týrání zvířat? Jaký máš na to názor? Tohle téma je opomínané na internetu víc a víc. Píšou se petice, zakládají se proti tomu blogy apod... Já nepatřím mezi lidi, kteří tohle dělají. Já totiž neznám ty lidi, kteří to dělají, ale dělají něco, co je hnusný. V laboratořích se dělají na zvířátech pokusy... Proč zrovna na zvířatech? Protože lidi jsou sobci a místo aby ubližovali sami sobě, ubližují těm nevinným zvířatům. Jak už jsem říkali, chemici nebo co to je, tvoří svinstva který svět neviděl. Nejsou schopni to vyzkoušet na sobě... skrátka, jsou bezcitní idioti!
  • Líbí se ti retrívři? Ano, mám doma fenku a je to moje nejoblíbenější plemeno už od malička a vždycky jsem ho chtěla.
  • Máš pejska? Ano :)
  • Zaštěkej? Znáte ten vtip?
Víte jak dělá normalní pes? Haf
Víte jak dělá rozzuřený pes? Haf Haf Haf Haf Haf
Víte jak dělá "teplej" pes? Hafušky Haf

Zatím všichni se tomu smály, ale mě to nijak hrozně vtipný nepříjde ://

  • Líbí se ti tenhle tag? Ujde to...
Nominuji Katy <3
Vaše Sidney
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015