Květen 2014

VELKÝ INFORMAČNÍ ČLÁNEK

29. května 2014 v 20:54 | ©Sidney |  OSTATNÍ
Ahoj lidi! Už jsem tady měsíc nebyla, né že bych nechtěla přidávat, ale neměla jsem jediný den čas. Bylo toho hrozně moc... Ve škole pořád píšeme testy apod...
Jediný co ve volný čas dělám, že se učím. Ale už se to zlepšilo, tak mám čas a pokusím se opět přidávat články pravidelně a to každý den nebo obden. Také jste si mohli všimnout nového layoutu, který je volný a je od Hanif.
Teďka ve škole nemáme tolik testů. Dneska jsme psali srovnávačku z ČJ a zítra píšem z matiky, ale já zítra nejdu do školy, protože musím jít na osm zkoušet divadlo, které v pet hrajem a cca těch 12 - 15 hodin to budeme nacvičovat takže se neuvěřitelně těším :///.
Jinak opět jsem si změnila přezdívku na Sidney, protože jsem na Claire nebyla zvyklá...

Doufám že tato návštěvnost se za měsíc nezměnila a stále zůstala taková skvělá, jajo byla :).
To je všechno, takže se zatím mějte
a čau :)

Sidney

Elinka ♡

3. května 2014 v 13:43 | ©Sidney |  PSI
Tak, půjčili jsme si psa, no, tedy fenku. Za dva týdny jsi ji vezmeme na trvalo. Je hrozně sladká a moc šikovná. Boužel ji v 5h budeme muset vrátit zpátky.
Bereme si ji za dva týdny proto, že musíme první přestěhovat věci k nám na venkov, aby jsme tam mohli s Elinkou bydlet. Tak tady jse pár fotek:Omlouvám se za ty zavřené oči :/. Tak co, líbí se vám Elinka? Jinak, asi budu psát takový ten...ehmm. Prostě bych psala o psech jako co jim vadí apod...... Chtěly by jste tyhle články nebo mám psát jen o koních. Jinak ještě bych chtěla někdy psát deník Elinky.

Informace o Elince:

Jméno: Ellie
Narození: 13. března 2014
Plemeno: Zlatý retrívr
Povaha: Velmi hravá, k cizím trošku nedůveřivá, energická

Vaše Claire ♡
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015