Jezdecký deníček 9.2.2014

9. února 2014 v 17:10 | ©Sidney |  DENÍČKYDneska jsem byla s Johankou v Těšánkách a je to tam mnohem lepší jak na Zlámance. Je to tam obrovský! Je tam venkovní jízdárna - čtverec, venkovní jízdárna - kolbiště, venkovní jízdárna - kruhovka, venkovní jízdárna - opracoviště, krytá jízdárda - drez. obdélník, krytá jízdárna - kruhovka!! Jestli to chcete podrobněji, staší kliknout sem, a všechno prostudovat . Přemýšlím o tom, že bych se přestěhovala ze Zlámanky do Těšánek a myslím, že by rodiče neměli problém, protože to není až tak daleko od města. A navíc, nevím proč si někdo dělá licenci na poníka, protože stejně z něho vyroste, takže s chi zvykat na velkého koně už teď. Samozřejmě majitelé poníků na něm můžou jezdit pořád, nebo, jesli vyrostou můžou se o poníky jen starat :).Dnešek jak už jsem říkala byl naprosto úžasný. Když jsme tam přijeli, Johanka tam byla a byla tam i Betka a Áďa. Byla jsem ráda že Betku zase vidím (s Áďou chodím na volejbal). Přivítala nás jedna milá paní a nabídla nám tykání, což bylo fajn jo a jmenuje se Zuzka a je hrozně hodná a milá . Asi po deset minutách nás provedla stáji. Mají tam okolo 70ti koní (málo :D). Odložila jsem věci. Cvíly mi to tam připadalo jako bludiště, ale potom jsem si zvykla. Zuzka nás představila ostatním holkám. Začaly jsme čistit koně. První byla Casinka, potom Montek a ten třetí... nemůžu si vzpomenout na jméno ale myslím že žačínalo na R. Potom jsme se šly podívat, jak nějaké holky odvádějí hříbata - už trochu větší.


Všechny jsme jezdily na koni jménem Dyr. Byl strašně hodný akorát neuměl počítat nohy a pořád zakopával . Jezdily jsme v kruhovce. Ivča (trenérka) mě měla na lonži a krokovala jsem asi 3 kolečka a potom jsem začala klusat. Bylo to úžasné. Klus je rychlejší a pohodlnější a j eprostě úžasný. ANo, zamilovala jsem se do Dyra. Příště budem jezdit na Sirovi, který je prý "divočák" :). Potom mě Ivča pustila navolno a já klusala sama na velkým koni ! Potom jsem se smutkem sesedla, protože jsem chtěla pořád jezdit...
Nasedla JOhanka. Moc jí to šlo :D.

Byl to úžasný den a příští neděli tam asi pojedeme zase a budeme tak jezdit pořád ...(moje vysněná budoucnost - ode dneška :D).

Už se těším na příště, kdy mi mamka udělá nějaké fotky.
Zatím se mějte ;)!

P.S.: Děkuji Hanif za nádhernou jmenovku ! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015