Jezdecký deníček 22.1.2014

25. ledna 2014 v 15:45 | ©Sidney |  DENÍČKY

Ve středu jsem byla na koních. Bylo to super, protože jsem měla Dorinku. Vzala jsem se tam foťák a po ježdění se s Dorkou vyfotit, ale vybil se :(. Vyfotila jsem ještě před tím pár fotek, ale jsou rozmazané :(. Doma jsem si ten foťák nabila a objevila jsem ještě fotky z léta - z táboru. Asi vám je sem dám, protože jsou tam celkem hezké fotky mě a Dorky, Kryštofa a zvířat v ZOOkoutku. No, tak k tématu.

Když jsem přišla do stáje, bylo nějak kolem třetí a Míša čistila Dorku a Klárka Charlott. Lucka přišla a pozdravila. Prohlásila, že Gari je zase prodaný na Zlámanku :D! Tak šla Johanka vyčistit Gariho a já čistit jedno tlustý, pomalý prase - ano Dennysa. Když jsem ho vyčistila, šla jsem pomoct Johance s Garim a zeptala se Lucky, koho budu mít. Lucka se zeptala, kdo měl minule Dorku a já řekla že jsem tam nebyla.

Beátka tam nebyla. Míša šla nachystat Denyho a já chystala Dorku, která byla strašně moc natěšená, že půjde ven :/! No, tak jsem ji přitáhla k uvazování a vzala s věšáku sedlo a uzdečku.Hodila jsem před Dorku to sedlo a strčila opatrně do pusy udidlo. No, měla gogu, a v té uzdečce jsem se totálně stratila. Viděla jsem pouze udidlo a otěže. Ostatní pro mě bylo "provázky z kůže". Lucka mi pomohla.

Pak přišla Šárka a Míša a já jsme měly Dorku. Na jízdárně jsem si upravila třmeny a nasedla. Bylo to v pohodě a ve cvalu jsem se zkoušela držet jednou rukou otěží. Bylo to úžasné, už tolikrát jsem si to chtěla zkusit :)!

Bylo to úžasné....


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tessa Tessa | Web | 25. ledna 2014 v 21:15 | Reagovat

Ahoj, tak to je fajn, že sis to tam užila :) Jen mě tak napadlo... Nechceš spřátelit ? Napiš mi kdyžtak do nejnovějšího článku na blogu :) (kone11.bloger.cz)

2 jonaki3 jonaki3 | 28. ledna 2014 v 14:33 | Reagovat

:-)  :-) hezký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015