Praha

4. října 2013 v 20:25 | ©Sidney |  OSTATNÍ
Ahoj, zdravím vás z Prahy. Jsme u tety, která právě dole slaví 50 let! Já jsem prvním patře, tedy nad nima v Michalově pokoji (tetin syn). Zítra jedeme do Třebíze to oslavit i s dalšími hosty. Potom vám sem dám nějaké fotky, ale nevím jesli máme foťák, ještě se optám a snad si najdu čas vám napsat!
Jinak budu ráda za komentáře u minulého článku - jezdeckého deníčku. Ještě jednou se vám omlouvám za nedostupnost ale opravdu jsem nemohla najít si aspoň chvilku pro blog.
Jinak je tu měsíc říjen a stejně s tím i hodně testů, školy a dalších povinností. Tím vám chci říct že asi nebudu moc aktivní. Na notebook si sednu třeba na pět minut večer a snažím se dopsat článek ale nikdy se mi to nepodaří protože do mě mamka pořád hučí ať jsu spát.
Jinak, asi jste si všimly že jsem dlouho nepřidala projekt Dívky v sedlech, to proto, že přemýšlím že ho asi zruším... Vím, nevím co chci. ale už je nečtu. Abych pravdu řekla zkončila jsem u třetího dílu (Hříbě) a začala číst Letopisy Narnie. Je to fantasy knížka a chtěla bych psát o ní. Momentálně čtu 1. díl, který má myslím 88 stran a já čtu tak 42. stranu, takže to budu mít dočtený min. v prosinci když to tak vidím i s tou školou, jako např. dneska: byl dějepis, rozdaly jsme si papíry o Marii Terezii a vyplňovaly jsme různá cvičení apod... No, zbývalo 10 min. do zazvonění a učitelka nám rozdala papíry že si napíšeme test který bude krátký. Jo, byl krátký, to uznávám, ale z čeho byl? Braly jsme to, to jo, ale ty otázky byly strašně záludný! Nevěděla jsem 1. otázku a půlku té druhé :/.

To je asi všechno co jsem vám chtěla napsat! Tady jedna fotka, když jsem si hrála u tety na zahradě s taťkovím IPhonem. Zaplácala jsem mu mobil těmato uměleckýma fotkama rozhodla jsem se pro jednu :)), ty další jsem mazala ai půl hodiny, ale jinak príma večer :)!


Vložený trvalý odkaz obrázkuSidney
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate a Moný Kate a Moný | Web | 5. října 2013 v 16:32 | Reagovat

Jo ty oslavy narozenin no :'DD
Dívky sedlech nejlepší knížky mám všech 36 dílů :3
Dějepis co by jsme chtěly :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015