Jezdecký deníček 2.10

3. října 2013 v 20:01 | ©Sidney |  DENÍČKY
Ahoj! Vím, jsem strašná! Už asi týden jsem nepřidala, ale neměla jsem čas. V momentální době se nám učitelka z hudebky a třídní naprosto zbánily! Naše třídní nám dává třeba dvě stránky na přepsání do sešitu a z hudebky musíme zpívat každý zvlášť před tabulou! No, včera jsem byla u koní, takže tady máte další Jezdecký deníček:
Nemohla jsem se dočkat že se zase vyhoupnu do sedla Dorinky. Boužel tam byla opět Míša a malá Beatka. Obě si obsadily Dorinku a já sem tam stála jen s otevřenou pusou. Zeptala jsem se Lucky na kom budu jezdit a ta mi řekla ať se domluvíme a Johankou, kdo bude jezdit na Charlottě a nebo na Garim. Já jsem si vybrala Charlottu, protože Johanka chtěla Gariho, a já jsem chtěla Charllottu. To jsem ale nevěděla co je to za koně.
Jezdila jsem s Klárkou, vždycky jsme se vystřídaly, jak ona dojezdila, jezdila jsem já a potom byl konec ...
No, vyčistily jsme ji, nasedlaly, nauzdily a Klárka chtěla jezdit první, protože já jsem nevěděla co ona dělá s dalším jezdcem v druhém kole. Tak jsem si sedla na jízdárnu a čekala. Původně jsem chtěla sledovat Charlottu jak se na ní jezdí, ale opět jse měla oči jenom pro Dorinku. Málem mě vyhrkly slzy z očí, jak jsem toužila na ní jezdit. Najednou začaly cválat a potom byla řada na druhé kolo. Vyhoupla jsem se do sedla a připadala jsem si malá. Vždycky jsem si myslela - i Áďa to tvrdila - že Charlotta je tak o dva cenťáky větší jak Dorka, ale myslela jsem si že je o ty dva cenťáky menší. Najednou jsem uslyšela něčí řev. Málá Beátka brečela, že "asi" nechce jezdit. Byla jsem strnulá jeslty mi dovolí Lucka sednout si na Dorku, ale samozřejmě chtěla a chtěla jenom se bála. Opravdu logika! Pak si teda sedla. Vyjela jsem.
Pořád jsem nevěděla co Charlottě je, protože pořád dávala hlavu dolů a stahovala mě otěžemi. Nechtěla jsem ji cukat tak jsem ji tak nechala. Pak přišel klus, tak jsem ji v pohodě pobídla a ona naklusala, ale tahání hlavou nepřestalo. Klus byl nepohodlný, ještě teď mě bolí třísla. Znala jsem jiný klus, ten Dorinčin. Pořád jsem si nemohloa zvyknout. Potom přišel cval. Na jednu stranu v pohodě, ale na tu druhou. Bojovala jsem s ní asi pět minut. Pak mě teda Lucka vzala na lonž a nacválala dobře.
Tento den nebyl zrovna dobrý...
Sidney

PS: Udělala jsem zimní design, je zde: http://nd06.jxs.cz/650/667/7a04fe65c1_95382984_o2.jpg
Líbí se vám? Měla bych ho sem v prosnci dát?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015