Informace

15. října 2013 v 18:58 | ©Sidney |  OSTATNÍ


Ahoj,
omlouvám se za dlouhé nepřidávání ale opravdu, neměla jsem čas. Pořád přemýšlím co bude s mím ježděním protože moji dně nejlepší kámošky ze stáji přestupují. Jo, taky jsem si říkala že bych šla za něma, ale je tu jeden problém = už tam není místo! Nedokážu si život představit bez Betky! Ona mi radila v ježdění, když jsem do stáje přišla, vodila mě a naučila mě, abych prošlápávala paty, dávala lokty k tělu a abyh se nehrbila!

No, od dojemných článků k lepším. Už, už, už - konečně můžeme skákat!! Dostaly jsme šanci, ale teď chápu že asi nebyl moc dobrej nápad! No, když jsem se chystala na křížek Denys mi začal trysat tak jsem vybočila a vykašlala se na to. Potom když jsem ho zklidnila tak mi normálně ve cvalu skočil. No, potom jsem si sedla na Charlottu a Ádi jsem dala Denysa, že chce skákat, protože na skoky jsou jenom dva poníci - Gari a Deny. Takže, v klusu Áďa dobrý, ale ve cvalu ji zača tryskat jako mě a byla na zemi... No dál: Johanka se vyhoupla do sedla Gariho a v klusu zvládla křížek + desku. Ve cvalu u prvního křížku spadla a vyrazila si dech, mno. Betce se nic nestalo...

Ale je tu i jedna dobrá věc s odchodem Betky - Gari je volnej. Tím pádem už nebudu muset jezdit na Denysovi, protože mála, bezzkušená Beátka si ji zabrala, společně s Míšou! Neměla by ta malá, která se učí jezdit, jezdit na Denysovi!!? Každopádně tentokrát si zaberu Gariho - já a Johanka, protože na Denysovi už nestrpím!!

Omlouvám se za větší článek, ale měla jsem ho v hlavě už asi tak 3-4 týdny, prostě jsem se musela vypsat. Už budu normálně přidávat a je tu i nový design, od Kristin. Mě osobě se moc líbí a určitě i vám ;).
Zítra jedu na koně takže asi tak ve čtvrtek čekejte jezdecký deníček! Zítra přdám grafiku, ještě tu žádná nebyla, mysím že udělám buď PNG nebo oddělovače. Zatím se mějte ;)!
Vaše Sidney
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanii Hanii | Web | 18. října 2013 v 11:38 | Reagovat

Pěkně napsaný, ale myslím si, že to že odcházejí do jiné stáje není zas tak strašné. Já jezdím na konírnu taky sama, je to sice takový divný pocit, ale časem si zvykneš na samostatnost, a že spoléháš sama na sebe :-)
Jinak dessign je moc pěkný a těším se na JD. :-)
A nechceš spřátelit? napiš mi prosím na blog dekuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015