Víkend

28. září 2013 v 10:13 | ©Sidney |  OSTATNÍ
Ahoj,
konečně je pi namáhaném týdnu víkend :). Byla bych nejradši o víkendech na jízdárně a skákala, cválala a prostě co se všechno dá dělat s koněm! Boužel nikdy jsem nic neskočila, žádnou překážku ani jeiný křížek, protože mi to nikdo neumožní. Tam kam chodím do stáje, ta skáče jen dcera Lucky a Vika Kudelová (má Dorku v pronájmu ). Pořád jen myslímna nějakou stáj kde bych mohla jezdit na závody apod. Ale jde o to, že nikde jinde na světě namají Dorinku jako takovou :(. Pořád sním že bych jezdila na koni Dorince, ne na poníkovi Dorince. No, přejdeme k původnímu tématu.

Včera mi kamarádka půjčila Bibli kterou musím přečíst - Letopisy Narnie. Učitelka nám rozdala papír "Tipy k četbě", vynrala jsem si Letopisy Narnie proto, že mě zaujala, připadala mi taková moderní od ostatních co tam byly jako třeba "Bylo nás pět". Takže čtu, čtu a čtu! Nevím jak to budu stíhat, ale budu se snažit na blog přidávat co nejčastěji.

Tohle byl jen informační článek (nemyslím druhý odstavec :D). Zatím se mějte :). Jinak kdyby jste věděli o nějaké obré stáji ve Zlínském kraji, budu ráda když naíšete. Opravdu si vážím každé rady. Kéž bych si tam Dorinku mohla převést někam tam... Do jiné stáje :(.

Vaše Sidney
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015