Těšánky - Parkur + Dnešek

11. září 2013 v 21:07 | ©Sidney |  DENÍČKY
Ahooj!
Tak konečně jsem se opět dokopala k dalšímu článku. Jelikož jsem neměla vůbec čas a celé dny jsem se zatěžovala úplně pitomím zaokrouhlním! Věnovala jsem tomu tolik času... a přád to nechápu :DD!
No, dneska jsem byla na koních a Lucka (majitelka stáje Al-Kham-Sa) říkala že někdy příští týden o víkendu(?) budou závody v Těšánách - Grunt Galatik - pakur. Takže tam asi pojedu. Nebudu se sice účastnit, ale budu pomáhat s koníkama ze stáje, stejné jako moje kámoška - Áďa.
Třeba na minulý akci tam vodili asi 50 dětí na Chartllotce, Dennym a Dorince! Chudáci koně, ale za ro šťastný malý děti :D.
Jinak právě jsem dokončila teorii popisu uzdečky, sedla a popis čištění! Úf... přemýšlet co napsat k sedlu, jak se používá správně uzdečka a ještě jak nauzdit... No, abych řekla pravdu, po chvilce mě to přestalo bavit a tak jsem si to "vygooglovala" na notebooku .


Takže, jk už jsem psala, dneska jsem byla na koních! Bylo to dokonalé!! . Jezdila jsem na Dorušce (Dorince :DD) a jako vždy byl nejdokonalejší cval. Dneska to bylo jaksi zajímavé... Zapoměla jsem si zkrátit otěže a prostě jsem si nechala ty s klusu (a to já je mám skoro jak při kroku), tak se mnou trošku víc běžela mno. Ale nakonec jsem rychle popadla otěže a zkrátila si je :D. Cválala jsem na jízdárně se Charllotkou a s ní na hřbetě Áďa. Charllotka má přezdívku "energetická" což dneska nebyla protože obvyklá "pomalá Dorinka" (pouze ve cvalu, v klusu je rychlá jako třeba když Denny cválá :D) dohnala "energetickou Charllotku" . Dneska to bylo opravdu zábavné!
Zatím se mějte ;)

Sidney
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veru-xx/my-sweatheart-terezka Veru-xx/my-sweatheart-terezka | Web | 13. září 2013 v 20:16 | Reagovat

:) Kde bereš ty smajlíky?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zákaz kopírování čehokoliv na blogu! Všechno je to má tvorba a pokud ne, je označena zdrojem. Kopírovat grafiku můžete jen tehdy, když je povolena a je u ní napsáno že je volně k použití!!
Když buduete chtít kopírovat cokoliv jiného pouze se zdrojem nebo s ikonkou!
Nemám problém vám zablokovat vaší IP adresu!

©Sidney|Equine-s.blog.cz|©2013-2015